Odzyskiwanie danych Kielce

Serwis komputerowy KNS oferuje skuteczne odzyskiwanie danych w Kielcach. Odzyskujemy utracone informacje zarówno z dysków twardych, jak i zewnętrznych kart pamięci, pendrivów oraz płyt CD i DVD.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który pozwala nam w bezpieczny sposób odzyskać dane z dysków, które uległy uszkodzeniom fizycznym oraz informacje po uszkodzeniach logicznych. Podejmujemy się prac na dowolnych systemach operacyjnych i systemach plików.

Uszkodzenia fizyczne (techniczne)

Uszkodzenia fizyczne dysków i kart pamięci powstają w wielu przypadkach. Często odpowiedzialne są za nie zdarzenia losowe – m.in. zalanie płynem, wysoka temperatura czy działanie substancji szkodliwych.

Tego typu uszkodzenia powstają również w wyniku zużycia nośnika wskutek długotrwałej eksploatacji (m.in. zarysowania na powierzchni dysku talerzowego, uszkodzenie napędu czy głowic służących do odczytywania i zapisywania danych). Kolejnym czynnikiem uszkodzeń są:

 • przegrania nośnika (uszkodzeniu ulega kontroler)
 • upadki z wysokości (w ten sposób najczęściej można poważnie uszkodzić wszystkie elementy ruchome dysku)
 • awarie zasilaczy
 • przepięcia z sieci

Uszkodzenia logiczne

Uszkodzenia logiczne powstają wskutek błędów w oprogramowaniu komputerowym. Do utraty danych najczęściej dochodzi wskutek utraty wpisów w tablicach partycji dysków. Często informacje zostają również zamazane przypadkowymi danymi.

Kolejną przyczyną są błędy popełniane przez samych użytkowników:

 • przypadkowe usunięcie plików
 • niezapisanie pliku
 • skasowanie katalogu
 • format dysku

Dane mogą zostać utracone również z winy wirusów oraz błędów w działaniu sprzętu komputerowego (m.in. uszkodzenie taśmy służącej do transmisji danych lub uszkodzenie całego kontrolera w płycie głównej).

Jakie usługi oferujemy?

Odzyskiwanie danych w Kielcach oferowane przez firmę KOMP-NET-SERWIS to bezpieczne i skuteczne usługi, które pozwolą Ci uzyskać informacje zapisane na uszkodzonych nośnikach. Dysponujemy specjalistycznymi programami do odzyskiwania plików zapisanych w różnych programach i formatach, doskonale znamy najnowsze metody, które pozwalają na bardzo wysoką skuteczność pracy. Jesteśmy w stanie odzyskać dane nawet wtedy, gdy inne serwisy twierdzą, że jest to operacja niemożliwa.

Ze szczególną ostrożnością traktujemy dyski z uszkodzeniami mechanicznymi, których nie można bezpiecznie otworzyć w warunkach domowych.

Posiadamy wiedzę i doświadczenie w odzyskiwaniu plików z:

 • dysków HDD o rozmiarach 1,8; 2,5 oraz 3,5 cala (interfejs ATA, S-ATA, SCSI, SAS, USB, FIBER CHANNEL)
 • szybkich dysków typu SSD o rozmiarze 1,3’ 1,8; 2,5 lub 3,5 cala (SATA, SAS, iATA/IDE, Fibre Channel)
 • pendrivów

 

Skorzystaj z naszej oferty odzyskiwania danych w Kielcach i uzyskaj dostęp do zniszczonych plików.