INSTALACJE ALARMOWE

Alarmy Kielce

Systemy alarmowe

Systemowy alarmowe to współcześnie jedno z najchętniej wykorzystywanych rozwiązań, które ma gwarantować skuteczną ochronę mienia. Nasza firma od wielu lat zajmuje się montażem tego typu systemów, bez względu na to czy alarm ma zostać zlokalizowany w prywatnym domu czy też na terenie dużego obiektu przemysłowego lub w firmie. Korzystamy wyłącznie z central alarmowych uznanej na całym świecie firmy SATEL

Dlaczego my?

Systemy alarmowe firmy SATEL, które wykorzystujemy, skutecznie zabezpieczą każdy budynek lub inną dowolną przestrzeń. Intruz zostanie wykryty nawet w przypadku awarii zasilania. Systemy alarmowe są projektowane w ten sposób, by móc zaalarmować o zagrożeniu wszystkich znajdujących się w obrębie budynku i okolicy, ale także osoby, które zostały do tego wyznaczone. W naszej firmie zajmujemy się instalacją systemów alarmowych przewodowych jak też bezprzewodowych. Każda instalacja poprzedzona jest pogłębionym wywiadem z klientem, celem określenia jego potrzeb i dopasowania konkretnych, zastosowanych rozwiązań technologicznych do indywidualnych możliwości zleceniodawcy. Nasi pracownicy na każdym kroku są w stanie doradzić wybór najlepszego rozwiązania i szczegółowo opisać jak system działać będzie w praktyce. Nasi pracownicy mają olbrzymie doświadczenie w branży zabezpieczeń, instalacji elektrycznych, inteligentnego budynku sieci komputerowych LAN.

 

Nowoczesne rozwiązania

Gwarancją rzetelnie wykonanej usługi jest nie tylko nasze doświadczenie, ale też współpraca naszej firmy z producentami i dystrybutorami w branży elektrycznej, co do których mamy absolutne przekonanie, że dostarczany przez nich sprzęt jest najwyższej jakości. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę i instalujemy alarmy nowoczesne, wykorzystujące najnowsze rozwiązania technologiczne. Propozycję kierujemy do jednostek użyteczności publicznej, instytucji i firm, wspólnot mieszkaniowych, klientów indywidualnych. Wspólnie przeprowadzimy analizę potencjalnych zagrożeń i tym samym, możliwie najprecyzyjniej dobierzemy odpowiedni system alarmowy, którego instalacje przeprowadzimy w terminie, najdogodniejszym dla klienta.