Serwis laptopów Sony KielceSerwis laptopów Sony Kielce

 

Sony to przedsiębiorstwo produkujące elektronikę użytkową, które powstało w maju 1946 roku w Tokio. Marka zasłynęła z przenośnego odtwarzacza kasetowego (walkmana), który na rynku pojawił się w 1979 roku.

Obecnie firma Sony na całym świecie znana jest jako producent konsoli Playstation oraz serii komputerów VAIO. Japoński potentat produkuje także elektronikę użytkową, elektroniczne podzespoły, pamięci masowe oraz sprzęt profesjonalny (m.in. kamery TV i studyjne).

 

Laptopy Sony VAIO – stylowy sprzęt z wytrzymałymi bateriami

 

Laptopy Sony VAIO to stylowy sprzęt komputerowy z niewielkimi matrycami, który zasłynął przede wszystkim z designerskiego wykonania obudowy oraz bardzo wytrzymałych baterii (działają do kilkunastu godzin).

 

Wśród najpopularniejszych laptopów Sony VAIO, z których korzysta wielu użytkowników znalazła się linia VAIO Pro – notebooki biznesowe łączące niewielkie matryce (11,6 oraz 13,3 cala) z mocnymi podzespołami (producent wykorzystuje m.in. niskonapięciowe jednostki czwartej generacji Intel Core i5 lub i7).

Fanom nowoczesnych ultrabooków dedykowane są stylowe VAIO Fit z matrycami 13- i 15-calowymi.

Miłośnicy nowinek technicznych mogą wybrać VAIO Duo – konwertowalne ultrabooki łączące funkcję laptopa i tabletu (matryce mają 13,3 cala) lub hybrydy VAIO Tap (tablet z dopinaną klawiaturą, która szybko pozwala zmienić sprzęt w wygodnego notebooka).

 

Laptopy Sony VAIO – najczęstsze usterki

 

Laptopy Sony VAIO słyną z dużej trwałości i bardzo niskiej awaryjności. Marka już od wielu lat buduje swoją pozycję jako producent prestiżowego sprzętu, dlatego jej konstruktorzy wykorzystują bardzo starannie spasowane elementy.

Do serwisów najczęściej trafiają laptopy z uszkodzeniami powstałymi wskutek zaniedbań użytkowników:

 

  • ze zbitymi matrycami
  • po zalaniu
  • z wyłamanymi gniazdami zasilania
  • z wyłamanymi gniazdami USB

 

W laptopach Sony VAIO awarii rzadziej ulegają układy scalone. Czasami dochodzi do przegrzania sprzętu i uszkodzeń podzespołów (przy braku właściwej konserwacji układu chłodzenia).

 

Serwis laptopów Sony Kielce – czym wyróżniamy się na rynku?

 

Prowadzimy kompleksową diagnostykę i serwis laptopów Sony w Kielcach. Naprawiamy wszystkie modele tego znanego japońskiego producenta.

Nasi pracownicy posiadają odpowiednie doświadczenie i specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam usunąć praktycznie każde uszkodzenie. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi i lutownicami, które umożliwiają wymianę dowolnego elementu płyty głównej.

 

W ofercie posiadamy między innymi:

 

  • wymianę zbitych matryc
  • naprawę po zalaniu (czyszczenie, wymiany klawiatur, naprawy płyty głównej)
  • wymianę gniazd zasilania i USB
  • wymianę obudowy lub zawiasów
  • odzyskiwanie danych z dysku twardego

 

 

Serwis laptopów Sony Kielce – kompleksowe naprawy w konkurencyjnych cenach.