SYSTEMY KONTROLI DOSTĘPU

Kontrola dostępu Kielce

Kontrola dostępu

Kontrola dostępu to jedno z popularniejszych narzędzi, które zapewnia nam bezpieczeństwo oraz ochronę w obrębie danego obiektu czy budynku. Oferowane przez nas rozwiązania są szczególnie chętnie wykorzystywane w obiektach przemysłowych, a także handlowych, turystycznych czy też, jeśli chodzi o firmy lub instytucje publiczne.

Rozwiązania technologiczne

Oferowane przez nas rozwiązania pozwalają kontrolować dostęp osób do danych przestrzeni obiektowych. Dzięki temu uzyskujemy gwarancje, że w danym obszarze czy pomieszczeniu nie znajdzie się osoba, które nie ma prawa tam przebywać. Stosujemy wiele rozwiązań, które dostosowujemy do możliwości i indywidualnych potrzeb klienta. Są to między innymi zwory elektromagnetyczne, elektrozamki. W naszej ofercie klienci znajdą też czytniki zbliżeniowe, stosowane przede wszystkim w biurach i obiektach hotelowych, a także specjalne token klucze, które w przypadku zagubienia można po prostu usunąć z systemu

Jakość

W naszych systemach wykorzystujemy jedynie sprawdzony sprzęt elektroniczny, pochodzący od renomowanych i znanych producentów. Jest to gwarancja, że użyty do ich produkcji materiał jest najwyższej jakości. Wszystkie systemy, które są przez nas oferowane, są zgodne z obowiązującym w Polsce prawem oraz kodeksem pracy. Gwarantujemy indywidualny i profesjonalny dobór elementów systemu kontroli dostępu, wsparcie techniczne w czasie i po zakończeniu okresu gwarancyjnego, a także bezpłatną wycenę oraz analizę i doradztwo w zakresie zastosowanych rozwiązań. Nasze systemy zapewnią pełną ochronę posiadanych zasobów zarówno materialnych, jak i niematerialnych. Zabezpieczenia, które proponujemy, mogą być zastosowane w przypadku dużych powierzchni firmowych, a także, jeśli chodzi o pojedyncze pomieszczenia, pokoje, czy niewielkie obszary w danym przedsiębiorstwie lub firmie. Systemy nasze mogą być też wykorzystywane w przypadku serwerowni czy powierzchni magazynowych. Sprawdzają się także, jeśli chodzi o organizacje imprez masowych.