Serwis laptopów Apple Kielce

Apple to amerykański producent komputerów, elektroniki oraz oprogramowania. Firma jest dziełem Steve’a Jobsa, a jej główna siedziba mieści się w Kalifornii (Cupertino). Marka słynie z komputerów Mac oraz iPod’ów, iPad’ów i iPhone’ów.

Wyróżnikiem Apple jest nowoczesny design i szereg autorskich technologii, a urządzenia z charakterystycznym logo powszechnie uważane są za kultowe.

 

Laptopy Apple – stylowe i funkcjonalne

 

Firma Apple dba, aby dostosować oferowany sprzęt do aktualnych trendów. Laptopy tej marki to stylowe konstrukcje wyróżniające się smukłymi kształtami i dobrą wydajnością oraz prostotą obsługi. Solidne wykonanie sprawia, że ten prestiżowy sprzęt znajduje wielu zwolenników zarówno na rynku komercyjnym, jak i w środowisku biznesowym.

 

Do codziennego użytku doskonale sprawdzają się Apple MacBook – lekkie i zgrabne konstrukcje wyróżniające się dużą funkcjonalnością. Matryce o przekątnej 12,1 cala gwarantują najwyższą mobilność.

 

Dla bardziej wymagających użytkowników zaprojektowane zostały laptopy z linii MacBook Air – wydajny sprzęt z matrycami 13,3 cala i niskonapięciowymi procesorami z rodziny Intel Core.

 

Apple MacBook Pro to prestiżowe notebooki wykorzystujące moc procesorów Intel Core i5 lub Intel Core i7, dedykowane lub zintegrowane karty graficzne oraz pojemną pamięć RAM. Do pracy poza biurem sprawdzą się modele z mniejszą matrycę 13,3-calową, a do użytku korporacyjnego klasyczne MacBooki Pro z ekranami o przekątnej 15,6 cala.

 

Laptopy Apple – najczęstsze usterki

 

Laptopy Apple to trwałe i idealnie przemyślane konstrukcje, które słyną z bardzo niskiej awaryjności. Najczęściej usterki powstają tutaj wskutek działalności samych użytkowników. Do serwisów trafia sprzęt z usterkami mechanicznymi, po zalaniach oraz po przegrzaniu.

Płyty główne do laptopów Apple dostępne w autoryzowanych serwisach są bardzo drogie, dlatego zaleca się, aby szczególną wagę przyłożyć do konserwacji układu chłodzenia i  nie dopuścić do przegrzania sprzętu (coroczna konserwacja to ideał, do którego warto dążyć).

 

Do naszego serwisu najczęściej trafiają laptopy Apple:

 

  • z uszkodzeniami zasilania (bateria nie ładuje się)
  • które się nie uruchamiają (na ekranie pojawia się kręcące kółko)
  • z gasnącymi kontrolkami (po włączeniu kontrolki zapalają się na kilka-kilkanaście sekund i gasną)
  • z migającym ekranem
  • z brakiem obrazu na ekranie

 

Serwis laptopów Apple Kielce – dlaczego właśnie my?

 

Wyróżnikiem laptopów tego amerykańskiego potentata jest nie tylko stylowy design i duża wytrzymałość, ale także wysoka miniaturyzacja, która pozwala uzyskać wydajny sprzęt w smukłych i bardzo lekkich obudowach. Dla serwisu oznacza to, konieczność bardzo precyzyjnej pracy z małymi, doskonale przylutowanymi elementami. Niewielka płyta główna wymaga doskonałej precyzji, a lutowanie poszczególnych części wymusza na serwisantach posiadanie zdolności manualnych.

 

Serwis laptopów Apple w Kielcach, który oferujemy to precyzyjne prace wykonane na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści posiadają duże doświadczenie w pracy z precyzyjną elektroniką Apple, w punktach dysponujemy specjalnymi lutownicami, a prace często wykonujemy pod mikroskopem. Doskonale potrafimy odczytywać dokumentację techniczną i schematy, dzięki czemu żadne naprawy nie są wykonywane „na wyczucie”.

 

Serwis Apple Kielce – naprawa laptopów MacBook, Mac Air, MacBook Pro i innych modeli dostępnych na polskim rynku.

 

Naprawa laptopów Apple