MONITORING CCTV

Monitoring Kielce

MONITORING

W zakresie ochrony mienia, systemy monitoringu są jednym z najkorzystniejszych i najefektowniejszych dostępnych rozwiązań. Nie tylko pozwalają na skuteczne zabezpieczenie obiektu, ale też na udokumentowanie zdarzeń niepożądanych.

Planujemy i wdrażamy rozwiązania z zakresu monitoringu wszelkich obiektów takich jak:

  • biura
  • domy
  • osiedla
  • szkoły
  • budowy
  • hale magazynowe i produkcyjne

Dysponujemy szerokim doświadczeniem oraz najnowszej generacji sprzętem do monitoringu. Usługi projektowania, wykonania, oraz konfiguracji systemów monitorowania świadczymy o cyfrowe kamery renomowanych firm. Oferujemy sieciowe rozwiązania wg wymagań użytkowników, jak i specyfikacje zabezpieczanych obiektów.

Oferta

W naszej ofercie klienci znajdą zróżnicowane systemy monitoringu, które zostaną tak dobrane, aby w, jak największym stopniu zaspokoić potrzeby naszego klienta. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w zależności od obiektu, który ma zostać włączony do systemu, inne będą potrzeby i zaistnieje konieczność użycia zróżnicowanych technologii. Dobór odpowiedniego sprzętu daje gwarancję bezpieczeństwa oraz poczucie komfortu. Oferowane przez nas systemy pozwalają na ciągły podgląd obserwowanego obiektu za pomocą połączenia internetowego. Nasze doświadczenie oraz umiejętności to też gwarancja, że całość zostanie tak skonfigurowana, że w przypadku zagrożenia osoba obserwująca zdarzenie będzie mogła interweniować błyskawicznie. Zajmujemy się instalowaniem monitoringu na osiedlach, w firmach, magazynach, centrach handlowych, a także w budynkach użyteczności publicznej czy instytucjach.

Dlaczego my?

Naszym atutem jest wszechstronność stosowanych przez nas rozwiązań oraz doświadczenie. Przeprowadzimy montaż kamer telewizji przemysłowej wewnątrz i na zewnątrz obiektów, a także instalacje monitoringu w zakresie wykorzystania bezprzewodowych systemów CCTV. Jeśli uważasz, że twój system jest przestarzały i nie zapewnia skutecznej ochrony, możemy go rozszerzyć i zmodernizować. Nasz serwis monitoringu to całodobowa koordynacja funkcjonowania kamer, jak również wykonywanie wszelkich ewentualnych napraw. Wszystkie instalowane przez nas urządzenia są nowoczesne i mają wszelkie niezbędne atesty i homologacje. To gwarancja dla klienta, że system będzie działał poprawnie, nawet w niezwykle trudnych warunkach atmosferycznych. W ramach oferty zapewniamy także pełne wsparcie merytoryczne i doradztwo w zakresie zastosowania, najlepszego dla danego klienta rozwiązania technicznego.