Wdrożenia informatyczne Kielce

 

Wdrożenia informatyczne kielceW ofercie firmy KNS znalazły się wdrożenia informatyczne. Usługę kierujemy w stronę firm różnej wielkości oraz instytucji (posiadamy bogate doświadczenie we wdrożeniach dużych infrastruktur sieciowych).

 

Dobór, instalacja i konserwacja oprogramowania

 

Wdrożenia informatyczne w Kielcach i poza regionem oferowane przez naszą firmę obejmują dobór najlepszego oprogramowania oraz jego kompleksowe przygotowanie do pracy. Klientom dostarczamy programy biurowe, antywirusowe oraz specjalistyczne.

 

Odpowiednie oprogramowanie zawsze dobieramy pod kątem specyfiki branży i indywidualnych oczekiwań firmy prowadzonych działań roboczych oraz sposobów zarządzania jednostką. Pod uwagę bierzemy koszty eksploatacyjne, ilość stanowisk komputerowych oraz wymogi stawiane przez Klienta.

Wykonujemy również audyty legalności oprogramowania wykorzystywanego w firmie i pomagamy możliwie, jak najtaniej go zalegalizować. Konfigurujemy sterowniki programów, zajmujemy się aktualizacją oprogramowania.

Instalujemy i wdrażamy wybrane programy oraz przeprowadzamy krótkie szkolenia z jego obsługi dla pracowników (w jasny sposób podajemy informacje i uczymy obsługi najważniejszych funkcji).

 

Zabezpieczenia danych

 

Firma KNS Kielce w ramach wdrożeń informatycznych tworzy kopie zapasowe, dostarcza i instaluje nowoczesne oprogramowanie antywirusowe oraz zajmuje się jego bieżącą aktualizacją. Prace te mają na celu podniesienie bezpieczeństwa danych w firmie naszego Klienta.

 

Usługi administracyjne i konfiguracyjne

 

Naszym Klientom zapewniam administrację serwerami Windows, Linux lub Small Business Serwer. Zajmujemy się także zarządzaniem oraz konserwacją sieci Wi-Fi i LAN.

Konfigurujemy połączenia internetowe, działanie przeglądarek i programów do obsługi poczty. Zakładamy konta pocztowe dla pracowników i zapewniamy inne usługi związane z wdrożeniami oprogramowania.

 

Serwis sprzętu

 

Kolejną naszą specjalnością jest serwis laptopów, komputerów stacjonarnych, drukarek i innego sprzętu IT. Gwarantujemy regularne przeglądy techniczne, szybką diagnozę i usuwanie awarii.

Przeprowadzamy także okresowe kontrole techniczne, których celem jest sprawdzenie funkcjonowania sprzętu w firmie. Nasze testy i ekspertyzy bardzo często pozwalają zapobiec awariom, dzięki czemu firma nie jest narażona na przestoje w codziennej pracy i duże koszty związane z naprawą sprzętu lub koniecznością skomplikowanego odzyskiwania danych.

 

Profesjonalne wdrożenia informatyczne Kielce – kompleksowo zadbamy o infrastrukturę IT w Twojej firmie.