Serwis laptopów Samsung Kielce

 

Samsung to koreański producent elektroniki, który uzyskał pozycję jednego z liderów w branży rozwiązań informatycznych, telekomunikacyjnych (smartfony) urządzeń RTV oraz AGD (telewizory, lodówki, pralki). Firma Samsung Elektronics powstała w 1969 roku w Suwon. Obecnie marka stawia na innowacyjne technologie i rozwiązania, które krok wyprzedzają konkurencję.

 

Laptopy Samsung

 

W 2014 roku koreański producent wycofał swoje laptopy z rynków europejskich. Ich wyróżnikiem było połączenie wysokiej jakości z niskimi cenami, dlatego przez kilka lat cieszyły się dużym zainteresowaniem Polaków poszukujących niedrogiego notebooka do użytku domowego lub multimedialnego.

Chociaż obecnie w Polsce nie kupimy już laptopów Samsung, wiele osób nadal z nich korzysta.

 

Laptopy Samsung – najczęstsze usterki

 

W laptopach Samsung awariom najczęściej ulegają elementy układu zasilania i chłodzenia. Najpopularniejsze usterki to:

 

  • uszkodzenie włącznika (sprzęt nie włącza się)
  • brak ładowania
  • uszkodzenia karty graficznej (na ekranie pojawiają się linie, krzaczki lub artefakty)
  • uszkodzenia dysku twardego

 

Ekonomiczne laptopy Samsunga posiadają delikatne obudowy, dlatego do serwisu często trafiają urządzenia z uszkodzeniami mechanicznymi.

 

Serwis laptopów Samsung Kielce – dlaczego właśnie u nas?

 

Oferujemy kompleksową diagnozę i serwis laptopów Samsung w Kielcach. Usuwamy awarie we wszystkich modelach sprzętu tego południowokoreańskiego producenta.

 

Dysponujemy szerokim wachlarzem części zamiennych. W ofercie posiadamy między innymi: zasilacze, bakterie, płyty główne oraz matryce i elementy obudów. To pozwala nam na szybkie likwidowanie zarówno uszkodzeń mechanicznych, jak i logicznych. Naprawiamy lub wymieniamy:

 

  • karty graficzne
  • procesory
  • pamięci RAM
  • dyski twarde

 

Nasi serwisanci doskonale znają specyfikę budowy poszczególnych modeli laptopów Samsung, dzięki czemu jesteśmy w stanie bardzo szybko dokonać wstępnej diagnozy uszkodzeń i przekazać Klientom informację o możliwościach oraz kosztach naprawy.

 

Posiadamy bogate doświadczenie w serwisie pogwarancyjnym laptopów Samsung w Kielcach, co pozwala nam rozwiązać nie tylko podstawowe problemy ze sprzętem, ale także usunąć skomplikowane uszkodzenia (np. płyty głównej). Dokonujemy profesjonalnych pomiarów, a do naprawy płyty wykorzystujemy markowy sprzęt (m.in. lutownice na ciemną podczerwień i gorące powietrze).

 

Wszystkie świadczone usługi obejmujemy gwarancją.

Naprawa laptopów SAMSUNG