Naprawa elektroniki Kielce

 

Jedną ze specjalności firmy KOMP-NET-SERWIS jest naprawa elektroniki w Kielcach. Zajmujemy się pełną diagnostyką oraz serwisem komputerów przemysłowych i medycznych, a także innych urządzeń wykorzystywanych w tych branżach.

 

Jakie usługi oferujemy?Naprawa elektroniki Kielce

 

Zajmujemy się diagnostyką, przeglądami i serwisem elektroniki przemysłowej i medycznej. Posiadamy duże doświadczenie w naprawie komputerów, monitorów i paneli przemysłowych, paneli operatorskich, falowników i sterowników PLC. Serwisujemy również serwonapędy, zasilacze o dużych mocach, sterowniki PLC. Wielu Klientom pomagamy w usunięciu usterek w ładowarkach do wózków widłowych.

 

Na zlecenie branży medycznej naprawiamy komputery, urządzenia optyczne, aparaty USG oraz inny sprzęt wykorzystywany do zaawansowanych badań.

 

Ofertę przygotowaliśmy z myślą o:

 

  • zakładach produkcyjnych
  • magazynach
  • sklepach wielkopowierzchniowych
  • szpitalach
  • przychodniach zdrowia
  • gabinetach lekarskich i innych placówkach działających w branży medycznej

 

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszego serwisu?

 

Nasi serwisanci są w stanie zastąpić drogi serwis gwarancyjny. Zapraszamy wszystkie firmy i instytucje, które mają problem ze sprzętem elektronicznym. Często naprawiamy urządzenia, które serwis gwarancyjny uznał za kwalifikujące się do wymiany lub zbyt wysoko wycenił usługę.

Szczególnie cenimy sobie najwyższą jakość obsługi, dlatego działamy szybko, dokładnie i rzetelnie.

 

Naprawa zaawansowanego sprzętu nie jest dla nas problemem – posiadamy zaawansowaną wiedzę i dostęp do specyficznych części, które bardzo ciężko zdobyć na polskim rynku.

 

Jakie części posiadamy w ofercie?

 

Podzespoły do wymagającego sprzętu medycznego i przemysłowego sprowadzamy z rynków europejskich, amerykańskich i azjatyckich (m.in. z Chin, Korei, Tajwanu, USA, Anglii i Szwecji).

Doskonale wiemy, gdzie szukać nawet najtrudniejszych do zdobycia części, posiadamy sprawdzonych dostawców, co pozwala nam na sprawne dokonywanie napraw w niewygórowanych cenach.

Na potrzeby naszych Klientów sprowadzamy matryce LCD i plazmy do komputerów przemysłowych oraz medycznych, panele dotykowe, moduły IGBT. Posiadamy również dostęp do tranzystorów, bezpieczników o dużej mocy, kondensatorów oraz innych specjalistycznych części.

 

Naszym Klientom zapewniamy sprawną diagnozę usterki i wstępną wycenę jej naprawy, sprowadzenie potrzebnych części (także tych w ogóle nie dostępnych na rynkach europejskich) oraz kompleksową naprawę.

 

Naprawa elektroniki w Kielcach – z serwisem KNS nie musisz przepłacać.