Serwis laptopów Toshiba KielceNaprawa laptopów Toshiba

 

Toshiba to japoński producent laptopów, komputerów oraz innej elektroniki, który swoją główną siedzibę posiada w Tokio. Historia przedsiębiorstwa sięga 1939 roku, obecną nazwę marka przyjęła w 1984 roku.

 

Czym wyróżniają się laptopy Toshiba?

 

Aktualnie firma należy do światowej czołówki wśród producentów notebooków. Ich wyróżnikiem jest połączenie japońskiej precyzji wykonania z nowoczesną stylistyką i innowacyjnymi technologiami.

 

Firma słynie zarówno z serii notebooków biznesowych, jak i wysokiej jakości sprzętu dedykowanego na rynek komercyjny.

Z myślą o mobilnych specjalistach marka przygotowała linię Portege – są to smukle i lekkie notebooki z wytrzymałymi bateriami, które idealnie sprawdzą się do pracy w terenie (doskonałymi opiniami na rynku cieszy się m.in. Toshiba Portege Z30 z niewielką matrycą o przekątnej 13,3 cala).

 

Do użytku biurowego dedykowane są laptopy Toshiba Tecra z solidnymi obudowami, szerokim wyborem złączy, matowymi matrycami i dużymi możliwościami konfiguracyjnymi gwarantującymi wysoką funkcjonalność.

 

W korporacjach doskonale sprawdzą się modele z profesjonalnej linii Satellite Pro, które wyróżniają się stonowanym designem, matowymi matrycami i nowoczesnymi technologiami.

 

Laptopy Toshiba – najczęstsze usterki

 

Laptopy Toshiba słyną z wysokiej jakości wykonania, ale nie oznacza to jednak ich zupełnej bezawaryjności. Realia rynkowe i duża konkurencja w branży wymusiła na japońskim producencie obniżenie cen, co niestety spowodowało konieczność wykorzystania słabszych materiałów i komponentów.

 

W sprzęcie tej marki uszkodzeniom najczęściej ulegają:

 

 • zawiasy (wyłamują się)
 • obudowy (bardzo delikatne są powierzchnie łączące matrycę z obudową)
 • dyski twarde
 • matryce

 

Kolejną grupą uszkodzeń w laptopach Toshiba są awarie spowodowane nieprawidłową konserwacją układu chłodzenia. Sprzęt może:

 

 • zawieszać się
 • samoistnie się wyłączać

 

Praca w podwyższonej temperaturze może uszkodzić działanie całej płyty głównej (koszt jej naprawy lub wymiany jest wysoki).

 

Serwis laptopów Toshiba Kielce – dlaczego właśnie u nas?

 

W ofercie posiadamy kompleksowy serwis laptopów Toshiba w Kielcach (w naszych punktach lub z dojazdem do Klienta). Na bieżąco śledzimy nowości rynkowe i poznajemy precyzyjną budowę pojawiających się modeli, co pozwala nam sprawnie naprawiać wszystkie notebooki tego znanego japońskiego producenta. Serwisujemy m.in. notebooki Toshiba:

 

 • Satellite (Pro, A, L, P)
 • Tecra
 • Portege
 • Qosmio
 • Equium

 

Posiadamy dostęp do części i odpowiedni sprzęt, dzięki czemu usuwamy awarie, a dopiero, gdy to niemożliwe wymieniamy komponenty na nowe.

 

Serwis Toshiba Kielce – profesjonalne usługi objęte gwarancją.