Naprawa laptopów Acer Kielce

 

Laptopy tajwańskiej firmy Acer cieszą się dużym zainteresowaniem użytkowników prywatnych i firm przede wszystkim ze względu na połączenie dobrej jakości z atrakcyjnymi cenami.

Historia tej azjatyckiej marki sięga 1976 roku. Korporacja pod nazwą Acer została utworzona w 1987 roku. Obecnie firma produkuje komputery stacjonarne, laptopy, monitory, desktopy oraz akcesoria i programy komputerowe.

 

Laptopy Acer – wszechstronne i niedrogie

 

Laptopy Acer to szereg serii biznesowych, nowoczesne chromebooki o niewielkich wymiarach oraz domowe notebooki.

Specjalnie dla Klientów potrzebujących funkcjonalnego sprzętu biznesowego firma przygotowała laptopy TravelMate – seria B idealnie sprawdzi się do pracy w terenie, modele z linii P wyróżniają się bardzo wysoką wydajność i szereg zabezpieczeń dla danych, a seria X to designerski sprzęt, który podkreśli prestiż marki.

Dla firm pracujących z oprogramowaniem w chmurze marka zaprojektowała modele Anspire One Cloudbook.

 

Do zastosowań multimedialnych dedykowane są laptopy z serii Acer V Nitro, które łączą smukłe obudowy z modnymi podzespołami. Wysokie wymogi graczy powinny spełnić laptopy z linii Acer Predator z mocnymi kartami graficznymi i procesorami o wysokiej częstotliwości taktowania.

Acer One to innowacyjne urządzenia łączące funkcję laptopa i tabletu.

 

Laptopy Acer – najczęstsze usterki?

 

Wiele laptopów Acer posiada niezbyt mocne elementy plastikowe, które mają tendencję do uszkodzeń. Użytkownicy najczęściej mają problemy z:

 

  • zawiasami
  • dolną obudową
  • klapą matrycy

 

W firmie KOMP-NET-SERWIS zapewniamy sprawną wymianę tych elementów.

 

Kolejnym problemem, który dotyczy laptopów Acer jest średnio wydajny układ chłodzenia. W ofercie posiadamy jego konserwację, czyszczenie oraz wymianę wentylatorów.

 

Serwis Acer – usługi

 

Dużą zaletą laptopów słynnego tajwańskiego producenta jest dobry dostęp do podzespołów i części zamiennych. To pozwala nam zaoferować szybkie naprawy laptopów Acer w Kielcach.

 

Sprawnie usuwamy problemy z klawiaturą, która jest montowana od góry. Posiadamy bogate doświadczenie w naprawie uszkodzeń mechanicznych w obrębie obudowy oraz konserwacji sprzętu po zalaniu.

 

Oferta serwisu laptopów Acer w Kielcach obejmuje również:

 

  • wymianę gniazd zasilania
  • wymianę gniazd (USB, HDMI, Jack)
  • wymianę matryc
  • naprawę lub wymianę taśm matrycy
  • naprawę płyt głównych
  • wymianę lub naprawę kart graficznych, pamięci RAM i innych podzespołów bazowych

 

Naprawa laptopów Acer Kielce – diagnostyka i usuwanie usterek we wszystkich popularnych modelach dostępnych na polskim rynku.

Naprawa laptopów Acer