INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Instalacje elektryczne Kielce

Instalacje elektryczne

Instalacje elektryczne, choć niewidoczne są nieodzownym elementem każdego obiektu i nieruchomości. Zapewniają użytkownikom pomieszczeń dostęp do energii elektrycznej. Aby jednak instalacja elektryczna działała sprawnie, bezawaryjnie i co najważniejsze – bezpiecznie. Musi zostać wykonana poprawnie i w sposób profesjonalny.

Usługi elektryczne

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi elektryczne dla klientów. Oznacza to, że nie tylko podejmiemy się położenia samej instalacji elektrycznej, ale też zapewnimy odpowiedni serwis, jeśli chodzi o regularne kontrole czy konserwację instalacji elektrycznych. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że instalacja elektryczna jest całkowicie bezpieczna na każdym etapie użytkowania. Projektowanie instalacji elektrycznych odbywa się oczywiście z uwzględnieniem realnych potrzeb użytkowników czy mieszkańców danego budynku oraz jego technicznych możliwości. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz profesjonalnej kadrze zapewniamy realizację zleconych prac w sposób bezpieczny, zgodny z zasadami sztuki budowlanej oraz obowiązującymi przepisami

Czym się zajmujemy?

Na zlecenie naszych klientów wykonujemy projekty techniczne budowy i modernizacji instalacji elektrycznych budynkowych oraz zewnętrznych, a także energetycznych linii czy instalacji, jeśli chodzi o projekty oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego. Instalacje elektryczne wykonujemy w nowo powstałych obiektach, a także tam, gdzie już one istnieją, ale są przestarzałe i groźne dla użytkowników budynku. Zajmujemy się też modernizacją i przebudową takich instalacji elektrycznych, dostosowując je do wymagań klientów. W naszej ofercie klienci znajdą też diagnozowanie i usuwanie awarii aparatury i instalacji elektrycznych w obiektach biurowych, handlowych, zakładach przemysłowych, obiektach administracji publicznej oraz budynkach mieszkalnych i użytkowych. Całość prac jest wykonywana przez doświadczonych pracowników, którzy mają za sobą wiele projektów, dzięki czemu mogą zagwarantować bezpieczeństwo i profesjonalizm wykonanych prac.