Serwis laptopów Dell KielceNaprawa laptopów DELL

 

Firma Dell to amerykańska korporacja będąca jednym z najbardziej znanych producentów laptopów, komputerów stacjonarnych oraz urządzeń peryferyjnych na świecie. Przedsiębiorstwo powstało w 1984 roku szybko zdobywając pozycję jednego z liderów w swojej branży.

 

Obecnie główna siedziba korporacji mieści się w stanie Teksas. Firma posiada fabryki na całym świecie (m.in. w Malezji, Chinach, Brazylii oraz… Polsce).

 

Laptopy Dell – serie biznesowe, komercyjne i multimedialne

 

Laptopy Dell słyną z wysokiej jakości wykonania i mocnych podzespołów gwarantujących doskonałe parametry.

 

Klientom biznesowym firma dedykuje 4 serie:

 

  • Vostro (ekonomiczne i funkcjonalne)
  • Latitude (szerokie możliwości konfiguracyjne, wzmocnione obudowy)
  • XPS (ultrabooki multimedialne)
  • Precision (wysokiej klasy stacje robocze dla profesjonalistów)

 

Do użytku domowego doskonale sprawdzą się laptopy z serii Dell Inspiron, które wyróżniające się wysoką mobilnością, dobrą jakością obrazu i wysokim potencjałem multimedialnym.

Specjalnie dla graczy marka przygotowała bardzo wydajne stacje gamingowe Alienware z mocnymi kartami graficznymi, dwu- i cztero-rdzeniowymi procesorami oraz technologiami gwarantującymi bardzo wysoki realizm najnowszych gier.

 

Laptopy Dell – najczęstsze usterki

 

Laptopy Dell słyną z wysokiej solidności i precyzji wykonania. Wysoka trwałość nie oznacza jednak zupełnej bezawaryjności. W sprzęcie tej znanej amerykańskiej marki uszkodzeniom najczęściej ulegają:

 

  • karty graficzne
  • elementy układu zasilania
  • elementy układu chłodzenia

 

Laptopy Dell mogą przegrzewać się wskutek zanieczyszczeń wentylatorów i braku konserwacji całego układu chłodzenia. Karty graficzne i inne komponenty bazowe pracujące w podwyższonej temperaturze szybko mogą ulec uszkodzeniu.

 

Do najczęstszych symptomów przegrzewającego się laptopa należy:

 

  • zawieszanie się systemu
  • samoczynne wyłączanie się sprzętu
  • pojawienie się niebieskiego ekranu (tzw. Blue Screan)

 

Częstą usterką laptopów Dell są także uszkodzenia płyty głównej oraz zasilacza. W takim przypadku urządzenie w ogóle nie działa (nie reaguje na włącznik).

Uszkodzeniu może ulec również karta graficzna (na ekranie pojawiają się przebarwienia, obraz może „migać”). W laptopach Dell mogą pojawić się uszkodzenia portów (HDMI, USB), modułów WI-FI oraz awarie dysku twardego.

 

Serwis laptopów Dell Kielce – dlaczego właśnie u nas?

 

Oferujemy kompleksowy serwis laptopów Dell w Kielcach. Nasze punkty znajdują się w dogodnych lokalizacjach, dodatkowo wykonujemy również usługi z dojazdem do Klienta.

Posiadamy bogate doświadczenie oraz fachową wiedzę z zakresu precyzyjnej elektroniki. Śledzimy rozwijające się technologie i wnikliwie poznajemy nowy sprzęt pojawiający się na rynku. To pozwala nam zaoferować kompleksową naprawę wszystkich modeli laptopów Dell (naprawiamy m.in. notebooki z serii Vostro, Precision, Latitude, Alienware, Studio, Inspiron, XPS).

 

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy usługi do potrzeb naszych Klientów, dlatego zawsze w pierwszej kolejności proponujemy naprawy, a dopiero, gdy to niemożliwe (lub nieopłacalne) wymianę całych układów.