Serwis komputerowy Kielce, obsługa informatyczna firm

 Serwis komputerowy Kielce – Kim jesteśmy?
Serwis komputerowy Kielce

Firma KNS z Kielc działa w sektorze informatycznym. Nasz zespół tworzą serwisanci i eksperci, którzy posiadają duże doświadczenie w branży, odpowiednie kwalifikacje i wiedzę na temat utrzymania infrastruktury IT oraz systemów komputerowych i multimediów.

Doskonale znamy nowoczesny sprzęt komputerowy, jego budowę, sposób integracji podzespołów bazowych z obudową i płytą główną w urządzeniach wszystkich marek cieszących się popularnością na rynku. To pozwala nam sprawnie diagnozować i usuwać usterki (techniczne, logiczne).

Na bieżąco śledzimy nowości proponowane przez producentów PC, laptopów oraz tabletów, wiemy, jak dobrać sprzęt w 100% dopasowany do indywidualnych wymogów i charakteru zastosowania, a swoją wiedzą dzielimy się z Klientami pomagając im wybrać idealny komputer do domu lub firmy.

Czym się zajmujemy?

Prowadzimy serwis komputerowy w Kielcach. Diagnozujemy i naprawiamy PC, laptopy i tablety wszystkich najpopularniejszych marek dostępnych na polskim rynku. Oferujemy również naprawę drukarek, skanerów i urządzeń wielofunkcyjnych oraz nawigacji GPS. Posiadamy wiedzę i części potrzebne do serwisu elektroniki przemysłowej oraz medycznej.

Zajmujemy się modyfikacją i rozbudową sprzętu komputerowego, prowadzimy sprzedaż kardridży i tonerów do drukarek oraz akcesoriów komputerowych. W ofercie posiadamy również serwis komputerowy u Klienta (zarówno w firmach czy instytucjach, jak i u osób prywatnych).

Naszą firma oferuje również kompleksową obsługę informatyczną firm i instytucji, w ramach usług outsourcingowych. Zajmujemy się projektowaniem, wdrażaniem, modyfikacją oraz serwisem sieci komputerowych w firmach, bieżącą pomocą w przypadku problemów ze sprzętem lub oprogramowaniem (pomoc na miejscu, telefoniczna lub zdalna). Obsługujemy podmioty z sektora MŚP oraz Klientów korporacyjnych.

Dlaczego właśnie my?

Zapewniamy kompleksową pomoc w dziedzinie informatyki. Zatrudniamy zespół specjalistów, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, co pozwala nam zaoferować szybką i bezproblemową obsługę serwisową. Nasz zespół cały czas śledzi branżowe trendy, sprzęt i oprogramowanie wprowadzane na rynek, poznaje najnowsze technologie IT. Bieżące szkolenia pozwalają nam spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Z pełnym zaangażowaniem wykonujemy wszystkie powierzone nam zadania, doradzamy również najkorzystniejsze dla Klienta rozwiązania zapewniając jednocześnie atrakcyjne ceny usług. Wszystkie świadczone usługi i oferowane produkty obejmujemy gwarancją. Posiadamy duże grono stałych Klientów, którzy cenią nasze usługi i polecają je innym.

Usługi informatyczne Kielce – sprawdź szczegóły naszej oferty i przekonaj się, że KNS to firma, której zawsze można zaufać.

Należymy do jednej z największej sieci w Polsce.

partner alsen