Sieci i serwery Kielce

 

Firma KNS w swojej ofercie przygotowała usługę projektowania i wykonywania sieci komputerowych oraz telefonicznych. Zapewniamy usługi doradcze, profesjonalny projekt dopasowany do indywidualnych wymogów Klienta oraz sprawne wykonanie zaprojektowanej sieci.Sieci i serwery Kielce

 

Jakie sieci projektujemy?

 

Nasza usługa obejmuje kompleksowe wykonanie sieci kablowych lub nowoczesnych sieci bezprzewodowych.

 

Wykonujemy:

 

  • sieci telefoniczne
  • Wi-Fi
  • LAN

 

Posiadamy sprzęt i materiały potrzebne do stworzenia sprawnie działających sieci zarówno w małych, jak i dużych firmach. Wśród naszych realizacji znalazły się projekty dla firm różnej wielkości oraz Klientów instytucjonalnych.

 

Jesteśmy w stanie szybko połączyć w sieć nie tylko kilku stanowisk komputerowych, ale także bardzo wielu urządzeń w oddziałach w całej Polsce, co znacznie ułatwi pracę dużym spółkom i korporacjom, których pracownicy z różnych lokalizacji muszą sprawnie współpracować.

Profesjonalna wiedza i doświadczenie naszych serwisantów pozwala na realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

 

Do budowy sieci wykorzystujemy sprzęt różnych marek, dzięki czemu możemy zaoferować zarówno ekonomiczne realizacje idealne dla mniejszych firm, jak i nowoczesne sieci oparte o najnowszy światowy sprzęt.

 

Jaki zasięg mają nasze usługi?

 

Projektujemy i budujemy sieci na zlecenie firm i instytucji z całej Polski. Naszym głównym obszarem działania są Kielce i całe województwo świętokrzyskie, ale podejmujemy się również realizacji zleceń w innych zakątkach kraju.

Możemy zainstalować sieć w jednym punkcie lub łączącą sprzęt komputerowy i urządzenia wykorzystywane w wielu oddziałach firm położonych w różnych miejscach.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

 

Nasz zespół to doświadczeni serwisanci, którzy doskonale znają najnowszy sprzęt komputerowy i telekomunikacyjny, śledzą branżowe trendy i wykorzystują je w codziennej pracy.

Gwarantujemy pełną obsługę inwestycji – od dobrania serwerów i innego sprzętu poprzez projekt aż po wykonanie i wdrożenie sieci. Dbamy o bezpieczne połączenia, co zapewnia poufność firmowych danych. Do budowy sieci wykorzystujemy wyłącznie sprawdzony sprzęt cenionych na rynku marek.

 

Naszym  Klientom możemy zaoferować najwyższą jakość wykonanych prac, brak awaryjności stworzonych systemów oraz profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

 

Sieci WIFI, LAN Kielce – wspólnie z nami połącz firmowe stanowiska w funkcjonalną infrastrukturę.

Instalacja sieci LAN