Naprawa tabletów i nawigacji Kielce

Naprawa tabletów kielce

Poszukujesz sprawdzonej firmy oferującej naprawę tabletów lub nawigacji GPS w Kielcach? Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że specjaliści z KOMP-NET-SERWIS sprawnie poradzą sobie nawet z usterkami, które dla innych punktów są problemem.

 

Właścicielom tabletów gwarantujemy szybką diagnozę:

 

 • usterek mechanicznych
 • awarii zasilania
 • uszkodzeń podzespołów
 • problemów z oprogramowaniem

 

Jaki tablet możesz u nas naprawić?

 

Naszą specjalnością jest naprawa tabletów w Kielcach niezależnie od ich producenta oraz modelu. Doskonale znamy budowę i najczęstsze usterki występujące w urządzeniach wszystkich popularnych marek dostępnych na polskim rynku.

 

Serwisujemy m.in. tablety: Lenovo Yoga, (Book, Tab 3 Pro i inne), Samsung Galaxy, Apple iPad Pro, Apple iPad mini 4, Asus Transformer Book, Lenovo ThinkPad X1 Tablet, Microsoft Surface Pro, Nvidia Shield K1, Huawei MediaPad.

 

Wymiana szybki tabletu

 

Posiadamy bogate doświadczenie w wymianie wyświetlaczy tabletu. Wymieniamy szybki w tabletach dowolnych marek, które uległy uszkodzeniom mechanicznym lub zalaniu. Doskonale wiemy, że nawet mocniejszy dotyk czy upadek z niewielkiej wysokości może spowodować uszkodzenie wyświetlacza uniemożliwiające korzystanie z urządzenia, a tego typu awarie są bardzo częste. To skłoniło nas do zaoferowania szybkiej usługi wymiany szybki, która pozwoli Ci uniknąć konieczności zakupu nowego tabletu.

 

O uszkodzeniu wyświetlacza świadczą między innymi:

 

 • widoczne pęknięcia lub zarysowania szybkiSerwis tabletów
 • plamy pojawiające się na ekranie
 • przebarwienia ekranu
 • brak wyświetlania się obrazu na ekranie

 

Naprawa gniazd tabletu

 

Masz problem z podłączeniem urządzeń zewnętrznych do swojego tabletu? Najpewniej uszkodzeniu uległo jedno z gniazd. W naszym serwisie rzetelnie i szybko naprawimy gniazda USB lub HDMI w tablecie dowolnej marki i modelu.

 

Wymiana  gniazda zasilania w tablecie

 

Jedną ze sztandarowych usług naszego serwisu jest wymiana gniazda zasilania w tablecie. O jego uszkodzeniu świadczą przede wszystkim problemy z ładowaniem urządzenia, przerywanie ładowania przy poruszeniu wtyczką lub nadmierne nagrzewanie się tabletu w okolicy podłączenia wtyczki do ładowania.

 

Wymiana digitizera w tablecie

 

Ekran dotykowy w Twoim tablecie przestał działać? A może urządzenie zupełnie inaczej interpretuje wydawane przez Ciebie polecenia? W takim przypadku uszkodzony jest digitizer (dotyk). W naszym serwisie dokonujemy napraw oraz wymiany digitizera.

 

Instalacja i serwis oprogramowania

 

Kolejną usługą z zakresu napraw tabletów w Kielcach wykonywanych w naszym serwisie jest instalacja oraz serwis oprogramowania. W przypadku uszkodzeń systemu najczęściej urządzenie zawiesza się lub nie ładuje. Mogą również wystąpić problemy z włączeniem tabletu lub odtwarzaniem multimediów.

 

Serwis nawigacji GPS KielceNaprawa nawigacji kielce

 

Ofertę naprawy tabletów wzbogaciliśmy o serwis nawigacji GPS. Oferujemy:

 

 • naprawę gniazd zasilania
 • naprawę uszkodzonych złącz (USB, HDMI)
 • aktualizację map
 • resetowanie oprogramowania