DOMOFONY I WIDEODOMOFONY

Domofony Kielce – Instalacje wideodomofonowe

Instalacje wideodomofonowe

Domofon w biurowcu czy w bloku mieszkalnym ma nie tylko praktyczne zastosowanie i pozwala na selektywne wpuszczanie osób do danej przestrzeni. Jest też rozwiązaniem zapewniającym użytkownikom danego obiektu bezpieczeństwo, szczególnie w tych miejscach, które nie są chronione dodatkowym murem czy siatką

Montaż

Zamontowanie domofonu w domu prywatnym może być dla osoby nieobeznanej z nowoczesną technologią tego typu – nieco kłopotliwe. Dlatego dużo korzystniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszych usług. W jednym opakowaniu dostarczymy wszystkie niezbędne elementy do wykonania instalacji i w terminie dogodnym dla klienta przeprowadzimy całość instalacji. Zajmujemy się też montażem domofonów oraz wideodomofonów w budynkach firmowych, instytucjach, publicznych obiektach oraz na terenie magazynów czy obiektów przemysłowych. Każdorazowo opisujemy klientom sposób działania zainstalowanych urządzeń i dostosowujemy je do faktycznych potrzeb zleceniodawcy.

W ofercie

W naszej ofercie klienci znajdą urządzenia, które nie tylko są funkcjonalne i zapewniają sprawną komunikację między wejściem do budynku a danym lokalem, ale też wyróżniają się nowoczesnym i efektownym designem, dzięki któremu będą doskonale pasować do współczesnych wnętrz. Instalowane przez nas wideodomofony to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza dla tych osób lub firm, które chcą mieć możliwość identyfikacji osoby, która chcę się dostać na teren zarządzanego przez nas obiektu. To także rozwiązanie dedykowane placówkom ochrony oraz na recepcjach. W ofeIrowanych przez nas urządzeniach istnieje też możliwość zainstalowania funkcji zdalnego otwierania bramy lub poszczególnych drzwi. Naszym atutem jest odpowiednie doświadczenie oraz jakość oferowanego klientom sprzętu. W dokonywanych instalacjach wykorzystujemy urządzenia najnowszej generacji, które mają odpowiednie certyfikaty oraz homologacje. Dzięki temu klient ma pewność, że zainstalowany domofon będzie mu służył długo i bezawaryjnie. Gwarantujemy też pełen serwis i techniczne wsparcie w razie wystąpienia problemów z obsługą urządzenia.