ROBOTY ZIEMNE

Roboty ziemne

Roboty teletechniczne

W ofercie naszej firmy znajdą klienci także wszelkie prace budowlano – montażowe, które są związane z instalacjami telekomunikacyjnymi

Zakres prac

Do robót teletechnicznych zaliczamy między innymi wykonywanie instalacji sygnalizacji alarmowych, czy całościowe nowoczesne systemy teletechniczne niezbędne do zachowania bezpieczeństwa w budynkach oraz na zewnątrz, oraz prawidłowej telekomunikacji. W naszej ofercie klienci znajdą systemy LAN w zakresie strukturalnego okablowania, a także układanie linii kablowych, układanie kanalizacji teletechnicznej czy kompleksowych montaż linii światłowodowych. Nasze prace wykonujemy kompleksowo i gwarantujemy klientom pełną obsługę oraz doradztwo w zakresie realizacji zlecenia. Wykonujemy podziemne i naziemne sieci, także w celu przesyłania sygnału telewizji kablowej lub CCTV. Jesteśmy też w stanie pomóc w zakresie zakupu odpowiednich urządzeń oraz jeśli chodzi o ich konserwacje, uruchomienie czy odpowiednie wykorzystanie.

Oferta

Nasza oferta kierowana jest do firm prowadzących inwestycje wymagające budowy lub przebudowy teletechnicznych sieci światłowodowych i miedzianych, linii energetycznych niskiego i średniego napięcia oraz oświetlenia ulicznego, a także do właścicieli budynków, nieruchomości czy developerów. Nie tylko wykonujemy nowe, gotowe instalacje, ale też jesteśmy w stanie zmodernizować już istniejące systemy. Zapewniamy profesjonalny montaż urządzeń aktywnych oraz uruchomienie transmisji i przeszkolenie w zakresie prawidłowego korzystania z instalacji. W naszej firmie zatrudniamy jedynie wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy mają odpowiednie doświadczenie w zakresie wykonywania tego typu prac. Gwarantujemy też wykorzystanie materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu możemy zagwarantować, że stworzone przez nas linie i systemy bardzo długo zachowają swoje fabryczne właściwości i będą działać bezawaryjnie. W przypadku wystąpienia awarii uruchamiamy nasz serwis i w błyskawicznym tempie usuwamy wszelkie wadliwe działające elementy.